Rolety

Rolety zew.standard
System przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej przytwierdzonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy skrzynki w systemie ST2000 ;RL 2000;OS2000;OL2000;IT2000

Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety systemu stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gości. Ponadto doskonale izolują termicznie, pozwalają obniżyć w znacznym stopniu koszty ogrzewania zimą, latem natomiast gdy świeci słońce a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewnią przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

Chcąc rozszerzyć funkcjonalność rolet, wprowadziliśmy do swojej oferty rolety zintegrowane z siatką przeciwinsektową. Proponowany system posiada kolejny walor, a mianowicie. zabezpieczenie wnętrza pomieszczenia przed owadami. Obydwa elementy tego systemu, czyli pancerz rolety i siatka przeciwinsektowa, mogą być używane niezależnie.

Do budowy rolet oferujemy szeroką gamę profili, a także wiele optymalnych rozwiązań sterowania roletami. W naszej ofercie znajdą Państwo: napędy ręczne, mechanizmy półautomatyczne oraz napędy elektryczne wraz z systemami sterującymi, które pozwolą komfortowo obsługiwać rolety. Bogata kolorystyka rolety ożywi każdą elewację budynku czyniąc ją bardziej atrakcyjną.

 • nowoczesny wygląd
 • solidna ochrona
 • izolacja termiczna
 • ochrona przed insektami
 • prosta obsługa i serwis
OL2000

Mając na względzie wysokie oczekiwania naszych Klientów poszukujących nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, firma  proponuje System OL2000.

Sprawdzona i niezawodna technika rolet połączona w systemie OL2000 z elegancką skrzynką i prowadnicą aluminiową.

Zintegrowany system OL2000 lub OS2000 wraz z systemem Moskito zapewnia niezależną pracę rolety i siatki przeciwinsektowej.

Ponadto oryginalne a jednocześnie odważne kształty jakie oferuje System RONDO stwarzają Państwu możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru według własnych upodobań.

 • nowoczesny wygląd
 • solidna ochrona
 • izolacja termiczna
 • ochrona przed insektami
 • prosta obsługa i serwis
IT2000
IT2000, to system rolet aluminiowych do nowego budownictwa. Rolety w systemie IT2000 wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niewidocznym elementem fasady budynku.

Nowoczesna konstrukcja skrzynki IT2000 pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników. System IT2000 zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza ich właściwości izolacyjnych.. INTEGRO to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien.

Elastyczność zastosowań tego systemu dodatkowo podkreśla fakt, ze rolety IT2000 oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji. W systemie IT2000 oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która oprócz wymienionych wyżej zalet, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

 • wyeliminowane mostki cieplne
 • wysoka estetyka
 • szeroka gama kolorystyczna
 • ochrona przed insektami
 • prosta obsługa i serwis
CC1000
 • uniwersalny system rolet do budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych
 • prosty i szybki montaż
 • serwis systemem szufladowym
 • klasyczna rewizja (nie zaleca się zatynkowania od strony mieszkania)
 • system daje możliwość wykonania skrzyni roletowej w kolorze drewnopodobnym – Renolit od strony mieszkania, np. Do okna PCW oklejonego folią drewnopodobną obustronnie
 • wielkość skrzyń roletowych pozwala dostosować je do każdej grubości i każdego rodzaju ścian zewnętrznych
 • dobór skrzyni roletowej zależności od wysokości okna
  do 3,5 m
 • komorowa budowa ścian skrzyni roletowej zwiększa sztywność oraz poprawia parametry izolacji termicznej i akustycznej
TL1000;TP1000K

Rolety naokienne dzięki swojej funkcjonalności stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych.

System rolet naokiennych z rewizją od dołu zaprojektowany jest z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań techniczno- technologicznych. Przemyślana konstrukcja systemu pozwala dopasować cechy funkcjonalne oraz estetyczne rolet do indywidualnych wymagań użytkowników. Różne sposoby zabudowy i szeroki wachlarz możliwości wykończenia umożliwiają doskonałe wkomponowanie rolet naokiennych TL1000; TP1000K w każdy projekt architektoniczny budynku.
Izolacyjność termiczna Przeprowadzone badania z zakresu izolacyjności termicznej wskazują, że rolety naokienne są produktem rekomendowanym dla budownictwa energooszczędnego. Zastosowanie rolet podwyższa klasę energetyczną budynku, jednocześnie obniżając koszty związane z jego eksploatacją. Rolety TL1000;TP1000K wpływają na realne oszczędności związane z ogrzewaniem budynku w sezonie zimowym, oraz utrzymaniem przyjemnego chłodu w miesiącach letnich.

Izolacyjność akustyczna jest obok termoizolacyjności jednym z ważniejszych aspektów nowoczesnych rozwiązań budowlanych. Wzrost hałaśliwości otoczenia, a w szczególności nasilający się ruch uliczny zmuszają inwestorów do poszukiwania produktów ograniczających wpływ uciążliwych dźwięków. Rolety TL1000,TP1000K charakteryzują się bardzo dobrą szczelnością, która wynika z przemyślanej konstrukcji opartej na precyzyjne połączonych elementach.
Skuteczne tłumienie uciążliwych dźwięków z zewnątrz zapewnia pożądaną ciszę w pomieszczeniach budynku, gwarantując spokojny wypoczynek jego domownikom.

Charakterystyka systemu TL1000 lub TP1000K

 • dwie wysokości skrzynki rolety: 160 mm, 200 mm-TP1000K
 • trzy wysokości skrzynki rolety: 180 mm, 220 mm,250 mm-TP1000K
 • dwie wersje skrzynek rolety: z moskitierą i bez moskitiery
 • uniwersalny profil adaptacyjny umożliwiający łatwy montaż rolety na każdym oknie: PCV, drewnianym lub aluminiowym
 • dwustronny profil czołowy z możliwością zastosowania w wariancie pod zabudowę lub bez zabudowy
 • estetyczna pokrywa rewizyjna z funkcjonalnym zamkiem umieszczona od dołu skrzynki rolety
 • innowacyjny system łączenia elementów skrzynki rolety
 • dodatkowe wzmocnienia oraz konsole zapewniające stabilność konstrukcji nawet przy bardzo dużych gabarytach rolety
 • kotwy montażowe umożliwiające bezpieczne połączenie zestawu roleta- okna z wnęką okienną
 • profile o grubych i szerokich ściankach oraz komorowa struktura elementów rolety zapewniające odpowiednią sztywność i izolację termiczną
 • możliwość sterowania roletą za pomocą napędu elektrycznego lub manualnego
 • konstrukcja systemu pozwalająca na wykonywanie zestawów rolet w jednej skrzynce
Nadprożowe RKS

System stosowany w nowo wznoszonych budynkach. Oferowane przez naszą firmę skrzynki SKN są gotowymi elementami budowlanymi do wykorzystania przez architektów i przedsiębiorstwa budowlane.

Dzięki specjalnej technologii i zastosowaniu „twardego styropianu” (zapewnia zadowalający stopień izolacji termicznej) oraz odpowiednio dobrany nośnik tynku gwarantuje bezproblemowe wykończenie elewacji budynku.

W omówionym systemie istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji prawoskrętnej.

Roletki materiałowe

System UNI

Roletki w kasetach dzielimy na przyszybowe i naramowe. System UNI kryje w sobie IDEĘ UNIFIKACJI. Daje to możliwość tworzenia różnych typów i opcji przy użyciu zawsze tych samych podstawowych elementów, tj.: pakietu montażowego, profilu osłonowego i rury ø17. Dodając odpowiedni profil przystawkowy i wkładkę dystansową zbudujemy każdy potrzebny typ lub opcję roletki.

Program UNI umożliwia bezinwazyjny montaż. Profile systemu UNI BESTA dostępne są w wersji aluminiowej i tworzywowej. Szczególnej atrakcyjności systemowi UNI dodaje bogata gama oklein drewnopodobnych.

System B7

Ekskluzywny wygląd, niezawodne działanie i bezinwazyjny montaż to jedne z wielu zalet systemu B7 – rolety w aluminiowych prowadnicach i kasecie. W opcji z rurą nawojową o mniejszej średnicy pozwala na zwinięcie większej ilości materiału. Montowana bezpośrednio na skrzydle okiennym daje idealną osłonę przed silnym światłem słonecznym.

System B9

System B9 to nasza odpowiedź na potrzeby klientów. Dostępna w wielu kolorach (w tym drewnopodobnych) plastikowa kaseta i prowadnice w połączeniu z wysokiej jakości tkaniną to bardzo estetyczna osłona okienna w przystępnej cenie – odpowiedź na częste pytania klientów. Podobnie jak System B7 w opcji z mniejszą rurą nawojową.

PLISY

Plisy to system osłon okiennych, który skutecznie przesłania mieszkania, biura, przed nadmiernym nasłonecznieniem.W odróżnieniu od klasycznej roletki czy żaluzji, plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry.Dzięki funkcjonalności plisy oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają nowego, oryginalnego wyglądu.

MOSKITIERY

Moskitiery – to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.
Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy, ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien.